آیلتس | آموزش آیلتس | کلاس و دوره فشرده و ترمیک و خصوصی آیلتس در تهران

 

آیلتس

آیلتس سيستم آزمون بين‌المللی زبان انگليسی، آزمون آیلتس آزمونی است که از طريق آن سطح زبان انگليسی داوطلبانی سنجيده می‌شود که قصد دارند تحصيل يا کار خود را در محيطی ادامه دهند که در آن زبان انگليسی به عنوان زبان اول محاوره و مکاتبه پذيرفته شده است. اين آزمون چهار توانايی، شنيدن، خواندن، نوشتن و صحبت‌کردن را در بر گرفته و دانش زبان انگليسی شرکت‌کنندگان در امتحان را در ۹ سطح مختلف از نا‌آشنای کامل به زبان انگليسی، با نمره صفر، تا سطح آشنای کامل به زبان انگليسی، با نمره ۹، طبقه‌بندی می‌کند. اين آزمون توسط دانشگاه‌های استراليا، انگلستان، بريتانيا، و کانادا و همينطوردر سطح رو به افزايشی در ايالات متحده به عنوان مدرکی معتبر برای تعيين سطح زبان انگليسی دانشجويان به رسميت شناخته شده و از مهمترين مدارک مورد نياز به‌منظور اخذ پذيرش دانشگاهی به‌شمار می‌آيد. سازمان‌های بسيار ديگری نيز از اين مدرک به‌عنوان سندی معتبر برای ارزشيابی سطح‌زبان انگليسی بهره می‌برند. به عنوان نمونه می‌توان از دفاتر مهاجرتی کشورهای استراليا، نيوزلند، و کانادا نام برد. به‌جز ادامه تحصيل در دانشگاه و مهاجرت، در مواردی همچون استخدام و يا درخواست برای دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت نيز می‌توان از کارنامه اين آزمون استفاده کرد.

‘IELTS ‘Academic’ ‘General

آيلتس چيست؟

 

آیلتس
توضیحاتی در مورد:


آزمون عمومی و تحصیلی General & Academic:آزمون IELTS در دو زمینه آزمون آیلتس عمومی (General) و آزمون آیلتس تحصیلی (Academic) برگزار میگردد.
درخواست آزمون General و یا Academic بعهده متقاضی می باشد و مرکز آزمون آیلتس هیچگونه توصیه و یا اعمال نظری در این زمینه ندارد.

آشنایی با دوره آموزشی IELTS

 

این دوره به منظور آموزش نحوه  شرکت در آزمون IELTS تعریف شده و نه برای آموزش زبان انگلیسی.

 

زمان، قلق ها و نکات انحرافی.

 

کاملاً واضح است که در صورتی که وقت کافی داشتید، به تمام پرسش ها پاسخ صحیح می دادید. اما واقعیت به این صورت است که باید به پرسش های زیادی پاسخ دهید، چندین نامه و مقاله بنویسید و برای انجام تمامی این ها، فرصت بسیار محدودی دارید.آزمون عمومی IELTS

برای متقاضیانی ارائه می شود که قصد دارند به کشورهای انگلیسی زبان : کانادا ، استرالیا و نیوزیلند مسافرت و یا مهاجرت کرده و در آن کشورها در سطح پائین تر از تحصیلات دانشگاهی آموزش فنی و حرفه ای دیده و مشغول به کار شوند و یا اینکه در مقطع دبیرستان تحصیل نمایند.آزمون تحصیلی IELTS

برای متقاضیانی ارائه می شود که قصد دارند جهت تحصیل در مقطع لیسانس ، فوق لیسانس و یا بالاتر به کشورهای انگلیسی زبان سفر کنند.
پذیرش در مقاطع تحصیلی مختلف بایستی بر اساس نتایج آزمونهای خواندن Readingو نوشتن Writing انجام گیرد.


ساختار آزمون Test Format


متقاضیان در زمینه چهار مهارت شنیدن،خواندن، نوشتن و گفتار آزمایش می شوند.
آزمون های شنیداری ( listening )، گفتار(Speaking) برای کلیه متقاضیان IELTS عمومی و تحصیلی ( General and Academic ) یکسان می باشد.
آزمون های خواندن ( Reading ) و نوشتاری ( Writing ) بر اساس نیاز متقاضیان و توسط ایشان انتخاب می گردد.
آزمون بصورتی طراحی شده است که تمامی سطوح توانایی متقاضیان را از سطح کاملا مبتدی تا سطح کاملا تخصصی ارزیابی کند.
بخش آزمون گفتاری ( Speaking ) بر اساس برنامه ریزی مرکز آزمون در طول یک هفته قبل و یا یک هفته بعد از 3 آزمون دیگر انجام میگیرد.

نحوه شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس

امتحان تعیین سطح برای آمادگی آیلتس IELTS

 

آزمون تعیین سطح آیلتس مطابق با استانداردهای یک آزمون واقعی آیلتس برگزار، و نمره این آزمون نیز با احتساب استانداردهای آیلتس محاسبه می شود. پس از این آزمون داوطلب درک مناسبی از سطح خود در آزمون آیلتس (IELTS) خواهد داشت. ضمنا مشاورین ما نیز با مشخص شدن نتیجه امتحان راهنمایی های دقیق تر و کاربردی تری به داوطلب ارائه خواهند کرد.

 

این آزمون هفته ای چهار بار و به مدت تقریبی2.5 ساعت برگزار می شود.

این دوره به منظور آموزش نحوه  شرکت در آزمون IELTS تعریف شده و نه برای آموزش زبان انگلیسی.

چرا آیلتس؟


به این دلیل که حتی در صورتی که انگلیسی زبان مادری شما باشد، تا زمانی که برای آزمون IELTS آماده نباشید، از این آزمون نتیجه  مطلوبی نخواهید گرفت.

در این آزمون با دو چالش رو برو خواهید بود:

1 - زمان    2- ترفند ها و نکات انحرافی. در آزمون IELTS، زمان بزرگترین دشمن شماست. لازم است بسیار سریع عمل کنید.کاملاً واضح است که در صورتی که وقت کافی داشتید، به تمام پرسش ها پاسخ صحیح می دادید. اما واقعیت به این صورت است که باید به پرسش های زیادی پاسخ دهید، چندین نامه و مقاله بنویسید و برای انجام تمامی این ها، فرصت بسیار محدودی دارید.

این دوره به شما می آموزد چگونه:

به سرعت   گوش کنید   پاسخ های صحیح را بشنوید و آن ها را بنویسید.

به سرعت   متون را بررسی نموده و تمامی پرسش های مربوط به آن ها را پاسخ دهید.

به سرعت   مقاله بنویسید.

به سرعت   بتوانید درباره ی هر موضوعی  به شکلی مناسب صحبت کنید.

نکات انحرافی را بشناسید و در صورتی که با آن ها برخورد کردید  گرفتارشان نشوید.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا در آزمون بین المللی ایلتس (IELTS) نمره مورد نظر خود را کسب نمایید.

شما برای رزرو ویا شرکت در این آزمون باید فرم ذیل را تکمیل و ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود و یا با شماره تلفن 88995863-88968455 تماس بگیرید.

 

نام ونام خانوادگی

 

پست الکترونیک

 

شماره تماس

 

نوع آزمون درخواستی

IELTS General

IELTS Academic

 

انتخاب روز وساعت آزمون

سه شنبه ساعت 15:00

سه شنبه ساعت 17:00

پنج شنبه ساعت 13:00

پنج شنبه ساعت 15:00

 

نحوه آشنایی

اینترنت

تراکت

نمایشگاه

دوستان

نظرات بسته است

موسسه فرهنگی هنری فردای روشن با همکاری گروه آموزشی شریعتی با روشی کاملاً متفاوت با آنچه تا کنون وقت و هزینه شما را به هدر داده است به شما مکالمه انگلیسی می آموزد.

با ما تماس بگیرید 88995863-88995864

کدامیک را ترجیح میدهید ؟

  • دوره فشرده آیلتس سه روز در هفته 9ساعت
  • دوره فشرده آیلتس سه روز در هفته 18ساعت
  • کلاس ترمیک آیلتس عادی در هفته 4.5 ساعت
  • آخرهفته